Gökkuşağı

Genellikle yağmur sonrasında görülen gökkuşağı, güneş ışınlarının, yağmur damlalarına veya sis bulutlarına yansıması sonrasında oluşur.

Responsive image
YAZAR
Büşra Doğa Yıldız
DOSYA BOYUTU
2,64 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786052006573

Gökkuşağı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Büşra Doğa Yıldız. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Büşra Doğa Yıldız'den Gökkuşağı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Psikolojik danışmanlık yapan Alkım, yeni görevinin yakışıklı ve başarılı iş adamı Kaan Soyalp adındaki adamın ta kendisi olduğunu öğrendiğinde hayatı hızla yön değiştirir. Soyalp Şirketler Grubu baş mimarı ve CEO’su Kaan Soyalp, uygunsuz bir videosunun basına sızdırılması nedeniyle büyük itibar kaybeder ve hiç istemese de profesyonel yardım almayı kabul eder. Fakat danışmanının, bir kafede gördüğü ve ilk andan itibaren aklından çıkaramadığı o kadın olduğunu öğrenince işler tam tersine döner. Birbirlerine duydukları yoğun çekim aralarında tekrar belirdiğinde ikisi de buna karşı koymayı başaramaz ve kendilerini bir çıkmazın içinde bulurlar.Alkım, Kaan’ın geçmişindeki sırları, bastırılmış travmasını ortaya çıkarmayı başarıp Kaan’a ulaşabilecek; Kaan ise Alkım’ın tabularını yıkıp onunla birlikte sonunda çok istediği o mükemmel hayata sahip olmayı başarabilecek midir? (Tanıtım Bülteninden)  


Kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, lacivert ve mor renklerini bir arada düşündüğünüzde zihninizde ne canlandığını biliyorum; gökkuşağı. Peki ama gökkuşağı nasıl oluşur?