Mülteci Sevda Leyla

Fatih Şahin Işık. Halep sokaklarında başlayıp Konya sokaklarına uzanan bir kaçışın öyküsü... Mervan ve Leyla'nın en olmadık vakitlerde ortaya çıkan aşkları...

Responsive image
YAZAR
Fatih Şahin Işık
DOSYA BOYUTU
4,48 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786058137028

Bir Mülteci Sevda Leyla kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Mülteci Sevda Leyla kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Fatih Şahin Işık tarafından yazılmıştır.


Halep sokaklarında başlayıp Konya sokaklarına uzanan bir kaçışın öyküsü...Mervan ve Leyla'nın en olmadık vakitlerde ortaya çıkan aşkları...Ateşin Aşkı Semazeni Öldürmek romanından tanıdığımız Başkomiser Cahit'in, hayatı pahasına da olsa bircinayetin peşindeki macerası...Okurken, Mervan'la birlikte soluk soluğa Halep sokaklarında dolaşıp çaresizliği ve ölümün nefesini ensenizde hissedeceksiniz.Aşkı en zor zamanlarda tanıyacaksınız...Mülteci Sevda, son yılların kanayan yarası olan Suriyeli Mültecilere değişik bir bakış açısı getirmiş heyecanlı bir polisiye ve bir o kadar da aşk romanı...Tenden düşmüşüm, hayra yor beni. Sınırlarım kan içinde, acılarım diken üstü sevda.Mahşer benim içimde, kıyamet benim...Belli ki cennete çok var, cehennemse yüreğimde benim.Halden düştüm, oku ne varsa suretime, oku kefilsiz, ben usulünce bekledim, vuslat yakın mı Leyla...İki dünyam, Araf'ım,Cennetim, cehennemimKaranlık Gecem... Leylam... (Tanıtım Bülteninden)  


Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Mülteci Sevda - Leyla aşık olmuş ve birçok okuyucu nesiller arasında popülerlik kazanmıştır. Yıl içinde yayıncı tarafından Rusça olarak yayınlanmıştır.